Tiszteletbeli Tagként köszönthettük Dr. Vámos Lászlóné, igazságügyi főtanácsos, protokollfőnök asszonyt, a Magyar Protokollosok Országos Egyesületének alapítóját, örökös tiszteletbeli elnökét

2019.november 14.

Elnökségi döntésünk értelmében egyesületünk tiszteletbeli taggá kérte fel Dr. Vámos Lászlóné, protokollfőnök, igazságügyi főtanácsos asszonyt, a Magyar Protokollosok Országos Egyesülete alapítóját, örökös tiszteletbeli elnökét. Rendkívül nagy megtiszteltetés volt számunkra, hogy Elnök Asszony elfogadta felkérésünket, hiszen személyében nemcsak a protokoll szakma egyik legnagyobb ikonját tisztelhetjük, hanem méltán lett példaképe a felsővezetők mellett dolgozó asszisztensek, személyi titkárok számára is. Elsimerésünk jeleként díszoklevelet nyújthattunk át. Elnök Asszony beszédében csodálatos szakmai életútjából merített szép gondolatokat, hasznos tanácsokat és biztatta egyesületünket a megkezdett út folytatására.