Egyesületünk közreműködik “A zene, mint összekötő platform”- címmel Hainburgban (Ausztria) megrendezésre kerülő Centrope gála szervezésében

2020. október 17. 

Egyesületünk sikerrel pályázott közösen a bécsi Kulturplatform Internationale Donauphilharmonie egyesülettel a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt-nél (NEA/683/2020 számú támogatási döntés alapján), a Hainburgban (Ausztria) 2020. november 7-én megrendezésre kerülő, „A zene, mint összekötő platform“ c. kulturális-szakmai eseményre, gálakoncertre.  Egyesületünk a kulturális területen jelentkező asszisztensi feladatok, kihívások témáját felkarolva nyújtott virtuális work-shopok keretében bepillantást tagjai számára a szervezés alatt, emellett a személyes és szakmai kompetenciákkal szembeni elvárások témakörére, valamint határon túli magyar civil szervezetekkel való együttműködési lehetőségek kiépítésére is fókuszáltunk. A rendezvény aktív közreműködőjeként, „éles terepen” nyújtunk segítséget adminisztrációs, PR feladatok, valamint helyszíni lebonyolítás területén. Ez a mai speciális, COVID-19 által befolyásolt járványügyi helyzetben igen komoly kihívás, rengeteg szakmai ismerettel bővítjük tudástárunkat, amely a jövőbeli asszisztensi munkához rendkívül hasznos.