Sáskáné Nádas Ágnes: „Az jövő vezetői asszisztenciája-a vezetői asszisztencia jövője”

Zártkörű virtuális előadás 2023.május 30., kedd, 18.00 óra

Szeretettel invitálunk minden kedves egyesületi tagot és partnerszervezeteink tagjait a Menedzserasszisztensek Magyarországi Egyesülete által szervezett zártkörű,  virtuális előadásra, 2023. május 30-án, kedden,18 órai kezdettel.

Egyesületünk elnöke c. előadását követhetjük Zoom-alkalmazás segítségével.

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A linket a rendezvény előtti napon fogjuk küldeni mindazoknak, akik jelezték részvételüket. Az előadás zártkörű, csak saját egyesületünk tagjai és partnerszervezeteink tagjai, valamint meghívott vendégeink számára elérhető, a rendezvény linkje harmadik fél számára nem továbbítható.

A regisztrálás során az Ön nevében küldött és a postafiókunkban megjelent e-mail címét adatvédelmi okokból egyesületünk az előadás után AZONNAL TÖRLI és nem használja fel semmilyen további promóciós, információs célra. Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találja: www.imahungary.hu.

Jelentkezési határidő: 2023. április 11., a következő elérhetőségen:

event.imahungary@gmail.com

Szeretettel látjuk Önöket most és a jövőben is előadásainkon!